1.2. Ochrana osobních dat

Vážíme si Vaší důvěry a chráníme Vaše data před zneužitím. Vaše data shromažďujeme výhradně proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Bezpečnost Vašich dat na internetu je pro nás velmi důležitá a věnujeme jí maximální pozornost. Abychom Vám mohli nabídnout co nejkvalitnější služby, potřebujeme některá Vaše data znát. Veškeré informace o Vaší osobě však používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému. K informacím obsahujícím Vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které prošly příslušným školením a které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené povinnosti a postupy.

Souhlas se zpracováním osobních dat

Stanete-li se zákazníkem internetového obchodu tony.cz, dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o Vás a Vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno výhradně dle zákonem stanovených postupů a norem.

Údaje o Vaší činnosti na tony.cz

Údaje o Vašich nákupech na tony.cz  - Vaše objednávky - jsou shromažďovány. Je to nutné kvůli zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a v neposlední řadě mohou tato data posloužit i k Vaší zpětné kontrole. Informace o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

Vymazání osobních údajů

V případě, že chcete, aby Vaše osobní údaje byly z naší databáze zcela odstraněny, zašlete prosím žádost o vymazání osobních údajů na adresu expedice@tony.cz. Vaše osobní údaje budou neprodleně z databáze odstraněny a v případě dalšího nákupů budete muset vytvořit zcela nový zákaznický účet.

Poskytování dat třetím osobám

Vaše data, které uvádíte na tony.cz jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům.